Pokoje

Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

UBYTOVÁNÍ V PENZIONU – Ubytovací kapacita Penzionu Union Harrachov je 30 lůžek (max. 42 lůžek s přistýlkami). Levné ubytování ve 2-5lůžkových pokojích se společným i vlastním WC.

!!! Ubytování pro velké skupiny –  po domluvě možné pronajmout i celý Penzion Union Harrachov. !!!

Levné ubytování ve 3x dvojlůžkovém pokoji

Levné ubytování ve 3x čtyřlůžkovém pokoji + 5x přistýlka (volitelně)

Levné ubytování ve 3x čtyřlůžkovém pokoji + 7x přistýlka (volitelně)

 

Naše nabídka ubytování:

1 . James Dean (ubytování č. 1) 4 lůžka, dá se přidat 1 x přistýlka – ubytování ve druhém patře s výhledem do lesa. Klidné ubytování s výhledem do Krkonošské přírody.

 

2 . Audrey Hepburn (ubytování č. 2) 4 lůžka, 0 přistýlek – ubytování ve druhém patře s výhledem na sjezdovky na protějším svahu. Klidné ubytování s krásným výhledem na hřeben Čertovy hory.

 

3 . Manpower (ubytování č. 5) 4 lůžka, dá se přidat 1x  přistýlka – ubytování ve druhém patře s výhledem do přírody a okolní ubytovací zařízení (hotel, penzion). Ubytování pro lidi s tvrdým spaním!

 

4 . Elvis Presley (ubytování č. 4) 2 lůžka, 0 přistýlek – ubytování ve druhém patře s výhledem do přírody a okolní ubytovací zařízení (hotel, penzion). Ubytování pro lidi s tvrdým spaním!

 

5 . Marilyn (ubytování č. 3) 4 lůžka, 0 přistýlek – ubytování ve druhém patře s výhledem na sjezdovky na protějším svahu. Ubytování pro dlouhodobě sedící na baru!

 

6 . Podkroví vpravo (ubytování č. 6) 2 lůžka, 0 přistýlek – ubytování ve třetím patře v klidu Penzionu Union Harrachov s výhledem do lesa. Klidné ubytování pro rodiny s dětmi.

 

7 . Podkroví vlevo (ubytování č. 7) 2 lůžka, 0 přistýlek –  ubytování ve třetím patře v klidu Penzionu Union Harrachov s výhledem do lesa. Klidné ubytování pro rodiny s dětmi.

 

8 . Podkroví Francie (ubytování č. 8) 4 lůžka, dá se přidat – 2 x přistýlka – ubytování ve třetím patře v klidu Penzionu Union Harrachov s výhledem do přírody a okolní hotely a penziony a část protějšího lyžařského svahu. Klidné ubytování pro rodiny s dětmi.

 

9 . Apartmán (ubytování č. 9) 4 lůžka, dá se přidat 1 x přistýlka –  ubytování ve třetím patře v klidu Penzionu Union Harrachov s výhledem do přírody a okolní hotely a penziony a část protějšího lyžařského svahu.Klidné ubytování s vlastním sociálním zařízením.

 

Pánské a dámské toalety a sprchy ve druhém retro patře:

Dámy

Páni

Pánské a dámské toalety a sprchy ve třetím patře v podkroví:

Dámy

Páni:

Teď už o nás víte všechno! Pohodlné ubytování v Harrachově na Rýžovišti.

Dorazte, je tu fajn rodinná atmosféra, kde se tančí a hraje. Prostě na horách je pořád zima!!!

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.